SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Tumlare 10037205
nr 1003 7205
Tumlare
2 st, 1700-/1800-tal, bland annat 1823, otydliga stämplar, diameter: 6 cm, vikt. 25g
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
söndag 20 december 2015
kl 19:12:48
16/12 13:38:00
20/12 17:12:47